листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварените резултати на ДС СМИТХ АД СКОПЈЕ

за период Јануари-Март 2019 година


Образложение за финансиски резултат.pdf

Објавено на: 13.05.2019 14:05:01
Документ БР.: DOC_10191-264/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации