листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон  Неревидираниот Биланс на успех за ЗК Пелагонија ад Битола - 31.03.2019

 


Образложение кон Билансот на успех за ЗК Пелагонија ад Битола -31.03.2019.doc

Објавено на: 14.05.2019 08:59:45
Документ БР.: DOC_10191-272/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации