листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран посебен биланс на успех за период од 01.01-31.03.2019 година


FI Replek AD 01.01-31.03.2019 - posebni.xlsx

Објавено на: 14.05.2019 15:12:44
Документ БР.: DOC_12294-74/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.