листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ИЗВЕСТУВАЊЕ КАРБО НОВА АД


ИЗВЕСТУВАЊЕ oтказување 27.05.2019.docx

Објавено на: 23.05.2019 14:07:43
Документ БР.: DOC_10191-325/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации