листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Стопанска банка АД Скопје објавува Одлука за распределба на добивката:


точка 9. Одлука за распределба на добивка за 2019 год.pdf

Објавено на: 30.05.2019 09:55:11
Документ БР.: DOC_12287-20/2019
Урнек: Распределба на добивка