листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираниот консолидиран Биланс на успех 01.01-31.03.2019 година


Образложение кон консолидиран Биланс на успех 01.01-31.03.2019 година.docx

Објавено на: 31.05.2019 14:26:18
Документ БР.: DOC_10191-334/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации