листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Javen Povik


Javen Povik 29.07.2019 (10).docx

Објавено на: 03.06.2019 09:49:32
Документ БР.: DOC_10109-108/2019
Урнек: Јавен повик за собрание