листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи и Годишен извештај за 2018 година


Ревидирани посебни извешати ГД Гранит АД 2018.pdf
Ревидирани консолидирани извештаи ГД Гранит АД 2018.pdf
Годишен Извештај ГД Гранит АД 2018.pdf

Објавено на: 11.06.2019 14:10:49
Документ БР.: DOC_12304-71/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи