листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

Дивиденден календар 2018


Одлука за дивиденда 2018 година.pdf

Објавено на: 19.06.2019 15:59:43
Документ БР.: DOC_10187-24/2019
Урнек: Дивиденден Календар