листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештај за 2018 година за АрцелорМиттал Скопје (ЦРМ) АД Скопје


Revizorski Izvestaj 2018.pdf

Објавено на: 26.06.2019 14:55:01
Документ БР.: DOC_12304-87/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи