листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Почитувани,

Ве известуваме дека Г-дин Антонио Аргир повторно е именуван за член на Управниот одбор на НЛБ Банка АД Скопје, а воедно и за Претседател на Управниот одбор на НЛБ Банка АД Скопје, за период од 4 (четири) години, почнувајќи од 09.07.2019 година.

Со почит,

 

 

 

Објавено на: 09.07.2019 14:32:15
Документ БР.: DOC_10191-367/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации