листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Акционерско собрание на АрцелорМиттал Скопје (ЦРМ) АД Скопје


JAVEN POVIK CRM.doc

Објавено на: 10.07.2019 09:48:12
Документ БР.: DOC_10109-117/2019
Урнек: Јавен повик за собрание