листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи Јануари - Јуни 2019


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи Јануари - Јуни 2019.xlsx

Објавено на: 29.07.2019 09:00:30
Документ БР.: DOC_26441-9/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.