листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

ЈАВЕН ПОВИК - презакажано собрание


JAVEN POVIK CRM - презакажано собрание 21.08.2019.doc

Објавено на: 08.08.2019 09:35:40
Документ БР.: DOC_10109-127/2019
Урнек: Јавен повик за собрание