листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за постигнати резултатати во период 01.01-30.06.2019 на друштвото АрцелорМиттал Скопје (ЦРМ) АД Скопје


Образложение за постигнати резултати за 01.01.-30.06.2019 АМ ЦРМ.doc

Објавено на: 14.08.2019 14:10:30
Документ БР.: DOC_10191-427/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации