листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 

Коментар на неревидирани финансиски извештаи за период 01.-06.2019 година.


Коментар на неревидирани извештаи 01.-06.2019.pdf

Објавено на: 20.08.2019 09:42:53
Документ БР.: DOC_10191-442/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации