листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Во прилог ви ги испракаме неревидираните финансиски известаи за АД Нова Стоковна Кука


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци(12).xls

Објавено на: 02.09.2019 14:10:25
Документ БР.: DOC_26441-119/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.