листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлукa од Собрание на акционери на Стопанска банка а.д. Битола.

 


Одлука за именување член на Надзорен одбор.pdf

Објавено на: 12.12.2019 14:12:44
Документ БР.: DOC_12285-68/2019
Урнек: Измени во органи на управување