листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 

Комерцијална банка АД Скопје го објавува неревидираниот (неконсолидиран) финансиски извештај за периодот 01.01. – 31.12 2019 година.

 


Банки - 12 - месечно известување - Посебен.xls

Објавено на: 29.01.2020 14:17:59
Документ БР.: DOC_26445-0/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.