листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

dividenden kalendar


dividenden kalendar 2020.pdf

Објавено на: 21.04.2020 13:10:26
Документ БР.: DOC_10187-6/2020
Урнек: Дивиденден Календар