листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

одлука за распределба на нераспределената добивка


одлука за распределба на нераспределената добивка .pdf

Објавено на: 08.06.2020 14:35:13
Документ БР.: DOC_10187-12/2020
Урнек: Дивиденден Календар