листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за Предлог за  дополнување на Дневниот ред на Собранието на акционери закажано на 10 Септември 2020


Predlog za dopolnuvanje na Dneven red - Pekabesko ad.pdf

Објавено на: 31.08.2020 08:54:56
Документ БР.: DOC_13285-158/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери