листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за Протокол на Собранието на акционери


Protokol za Godisno Sobranie - Pekabesko ad.pdf

Објавено на: 31.08.2020 08:55:01
Документ БР.: DOC_13285-159/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери