листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од Собрание на акционери одржано на ден 05.10.2020


odluki od sobranie na akcioneri 05.10.2020.pdf

Објавено на: 06.10.2020 08:40:11
Документ БР.: DOC_12283-135/2020
Урнек: Други одлуки од собрание