листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на аванс на дивиденда за периодот Јануари-Септември 2020


Одлука за распределба на аванс на дивиденда за септември - јануари 2020.pdf

Објавено на: 20.11.2020 14:11:34
Документ БР.: DOC_12287-42/2020
Урнек: Распределба на добивка