листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:


Записник од одбор на директори бр.0202-2505 од 27.11.2020.pdf
Политика на девиденда бр.0202-25051 од 27.11.2020.pdf

Објавено на: 30.11.2020 14:15:04
Документ БР.: DOC_10191-713/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации