листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Развоен план и деловна политика со финансиски план за период 2021г-2025г


Razvoen plan Delovna politika so finanski plan 2020_2025 DEF.pdf

Објавено на: 04.12.2020 14:10:30
Документ БР.: DOC_10191-716/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации