листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација

Лице за контакот со Инвеститори: Богатинов Роберт

Тел: 02 2656-565 lok. 108

e-mail: bogatinov.r@pekabesko.com.mk


Odluka za lice za kontakt so investitori - Pekabesko AD.pdf

Објавено на: 07.12.2020 09:18:52
Документ БР.: DOC_10191-717/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации