листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за одлука за назначување на овластено лице за контакт со инвеститори


odluka za lice za kontakt so investitori.jpg

Објавено на: 21.12.2020 08:52:36
Документ БР.: DOC_10191-736/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации