листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно член 35 алинеја 4 и 5 од Правилата за Котација, ја известуваме јавноста за следното:


Objava za Revolving kredit Dek.2020 - Pekabesko AD.pdf
Odluka br.0202-2476-1 Pekabesko AD.pdf

Објавено на: 29.12.2020 14:31:56
Документ БР.: DOC_10191-747/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации