листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Промена на Извршен директор во ЗК Пелагонија ад Битола 


Известување - промена на Извршен директор.doc

Објавено на: 14.01.2021 14:43:40
Документ БР.: DOC_10191-21/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации