листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:


Потпишана спогодба за присоединување


Известување согласно член 33 од Правила за котација 18.01.2021.pdf

Објавено на: 18.01.2021 09:57:37
Документ БР.: DOC_10191-30/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации