листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:


Известување за лице за контакт со инвеститори


Одлука УО - лице за контакт со инвеститори.pdf

Објавено на: 27.01.2021 15:19:54
Документ БР.: DOC_10191-67/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации