листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Одлука од Одбор на директори за назначување на овластено лице за контакт со инвеститори


02-50-3 Одлука за овластено лице за контакт со инвеститори.pdf

Објавено на: 18.02.2021 14:50:55
Документ БР.: DOC_10191-133/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации