листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување до инвестициската јавност 


Известување Берза.docx

Објавено на: 18.02.2021 14:49:42
Документ БР.: DOC_10191-132/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации