листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за годишно собрание на акционери


Javen povik za sobranie 2021.pdf

Објавено на: 26.02.2021 08:42:42
Документ БР.: DOC_10109-4/2021
Урнек: Јавен повик за собрание