листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.2020


bilansi 31.12.2020.xlsx

Објавено на: 26.02.2021 08:40:07
Документ БР.: DOC_26445-23/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.