листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон резултатите


obrazlozenie berza 31.12.2020.docx

Објавено на: 26.02.2021 08:40:12
Документ БР.: DOC_10191-166/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации