листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

 

Јавен повик за Годишно Собрание - 29.03.2021 година

 


01 - Јавен повик за Годишно собрание на 29-ти март 2021 година.pdf

Објавено на: 26.02.2021 09:26:25
Документ БР.: DOC_10109-5/2021
Урнек: Јавен повик за собрание