листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Финансиски извештаи Охридска банка 2020


Банки годишни извештаи OB.xls

Објавено на: 26.02.2021 15:16:27
Документ БР.: DOC_26445-50/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.