листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Коментар за остварените резултати на банката за 2020 година


Коментар за остварените резултати Oхридска Банка АД 2020.pdf

Објавено на: 26.02.2021 15:16:30
Документ БР.: DOC_10191-198/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации