листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери на ЗК Пелагонија ад Битола 


Јавен повик за Собрание на акционери на ЗК Пелагонија ад Битола.doc

Објавено на: 03.03.2021 08:48:50
Документ БР.: DOC_10109-7/2021
Урнек: Јавен повик за собрание