листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

javen povik za sobranie na akcioneri


javen povik za sobranie april 2021.docx

Објавено на: 03.03.2021 09:16:44
Документ БР.: DOC_10109-8/2021
Урнек: Јавен повик за собрание