листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Годишно собрание на акционери


Јавен повик за Годишно собрание на акционери.pdf

Објавено на: 05.03.2021 09:00:20
Документ БР.: DOC_10109-9/2021
Урнек: Јавен повик за собрание