листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание


Javen povik.pdf

Објавено на: 09.03.2021 15:27:53
Документ БР.: DOC_10109-10/2021
Урнек: Јавен повик за собрание