листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Барање на акционер Цветан Панделески - Предлог одлука за Собрание на акционери 06.04.2021


Барање акционер Цветан Панделески - Прелог -одлука.pdf

Објавено на: 10.03.2021 14:06:19
Документ БР.: DOC_13285-22/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери