листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Soglasno glava 6 od pravilnikot za kotacii go objavime sledniot Javen Povik


ЈАВЕН ПОВИК - до сите Акционери на Интерпромет за УЧЕСТВО НА ГОДИШНО СОБРАНИЕ.doc

Објавено на: 10.03.2021 14:53:22
Документ БР.: DOC_10109-11/2021
Урнек: Јавен повик за собрание