листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Одлука назначување на лице за контакт со инвеститори 


Одлука овластено лице за контакт со инвеститори.pdf

Објавено на: 15.04.2021 09:29:36
Документ БР.: DOC_10191-337/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации