листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Годишно собрание на акционери


Јавен повик за Собрание на акционери 19.05.2021.doc

Објавено на: 19.04.2021 09:00:44
Документ БР.: DOC_10109-28/2021
Урнек: Јавен повик за собрание