листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание 27.05.2021 год.


Povik_sobranie_27_05_ 2021.doc

Објавено на: 19.04.2021 14:10:49
Документ БР.: DOC_10109-30/2021
Урнек: Јавен повик за собрание